mobile

Noclegi

Dla naszych pacjentów oferujemy atrakcyjne zakwaterowanie w komfortowych domkach, zbudowanych w całości z drewna. Położona zaledwie 3 km od naszej Kliniki osada „Chata w Rabce" to nie tylko miejsce zakwaterowania, ale przede wszystkim doskonałe miejsce do wypoczynku w pięknej i spokojnej okolicy.

Ośrodek „Chata w Rabce” oferuje 2 czteroosobowe apartamenty w stuletniej drewnianej chacie. Oprócz tego 3 całkowicie nowe domki letniskowe, które mogą gościć od 4 do 6 osób. Wszystkie chaty zbudowane są z naturalnych i ekologicznych materiałów, ponieważ głównym budulcem były drewniane bale i kamień. Zadbano o każdy szczegół i detal. Drewniane ściany, precyzyjne, zdobne mszenie, jak i cały ich wystrój tworzą niezapomniany klimat.

Domki są w pełni wyposażone. W aneksach kuchennych można znaleźć wszystko co niezbędne do samodzielnego przygotowania posiłków. Są w nich lodówki, kuchenki indukcyjne oraz mikrofalówki, oprócz tego oczywiście naczynia i sztućce.
Na upalne dni nieoceniona jest zamontowana w chatach wydajna klimatyzacja typu split. Na chłody i mrozy goście z pewnością docenią komfort elektrycznego ogrzewania, ale też możliwość skorzystania ze stylowych kominków. Nie tylko dogrzewają chaty, lecz także zapewniają niezapomniany klimat podczas pobytu. Przy domkach są wygodne tarasy.

Chatki mają własny wydzielony i ogrodzony teren, pełny pięknej zieleni. Każda chatka ma  parking i miejscami na grilla. Dla dzieci przygotowano place zabaw oraz baseny letnie .

Dzięki współpracy naszej Kliniki z ośrodkiem „Chata w Rabce" ceny zakwaterowania w chatach dla naszych pacjentów są bardzo atrakcyjne.
 
za noc sezon wysoki sezon średni sezon niski
Bajkowa osada chatka 4-osobwa 250 PLN 220 PLN 190 PLN
chatka 6-osobowa 300 PLN 270 PLN 240 PLN

Sezon wysoki: wakacje letnie i ferie zimowe, Święta Bożego Narodzenia, Trzech Króli, Święta Wielkanocne, weekend majowy, Boże Ciało.
Sezon średni: czerwiec i wrzesień.
Sezon niski: marzec, kwiecień, maj, październik, listopad, grudzień.
 
Dla pacjentów Ortosmile  -15 % zniżki.
Kontakt
tel. +48 604 544 369, mail: kontakt@chata-w-rabce.pl
ul. Zaryte 19, 34-700 Rabka-Zdrój, POLAND

Galeria zdjęć

Stomatologia dziecięca

pedodoncja, stomatologia wieku rozwojowego

Ortodoncja dla dzieci

Ciesz się pięknym uśmiechen
icon
darmowy dostęp do WI-FI
icon
możliwość rat
icon
telewizja
icon
napoje dla pacjentów