mobile

Okolica

Rabka-Zdrój jest to również doskonała baza wypadowa do wielu znanych na całym świecie miejsc.

Nikomu nie trzeba przedstawiać uroków zabytkowego Krakowa, od którego Rabka oddalona jest tylko o 60 km. Jest to zaledwie 45 minut drogi samochodem od tego magicznego miasta. Podobną ilość czasu zajmuje podróż do słynnej, starożytnej Kopalni Soli w Wieliczce. Obydwa miejsca są obowiązkowe do odwiedzenia podczas pobytu w okolicach Rabki.

W odległości zaledwie 50 km na południe od Rabki-Zdrój znajduje się Zakopane - stolica polskich Tatr. Ten piękny kurort oferuje mnóstwo atrakcji przez cały rok. Monumentalne Tatry, podobnie jak góralska architektura i kultura, zachwycą każdego.
W odległości 65 km od Rabki-Zdrój jest Oświęcim. W tym mieście znajduje się przekształcony w muzeum, były Niemiecki Nazistowski Obóz Koncentracyjny i Zagłady Auschwitz-Birkenau. To poruszające muzeum jest znane na całym świecie i odwiedzane co roku przez 1,5 mln turystów. 

Po drodze warto zaglądnąć do Wadowic, miasta które zasłynęło za sprawą papieża Polaka św. Jana Pawła II. Niedaleko znajduje się Kalwaria Zebrzydowska, gdzie warto zwiedzić wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO zabytkowy zespół architektoniczno-krajobrazowy z Klasztorem 00. Bernardynów.

Wizyta w tych miejscach pozostawi niezapomniane wrażenia, a to tylko niektóre z atrakcji jakie można znaleźć w pobliżu Rabki Zdroju.

Stomatologia dziecięca

pedodoncja, stomatologia wieku rozwojowego

Ortodoncja dla dzieci

Ciesz się pięknym uśmiechen
icon
darmowy dostęp do WI-FI
icon
możliwość rat
icon
telewizja
icon
napoje dla pacjentów